ترخیص اجزا و قطعات دکل لیفتراک از گمرک لوازم یدکی لیفتراک | توکو لیفتراک

این حالت را مکانیک لیفتراک و کارشناس بسیار بیشتر توصیه می‌کنند. موتورهای میتسوبیشی اغلب این ویژگی را دارند به صورت دمنده عمل می‌کنند و به همین علت گردوخاک کمتری روی رادیاتور باقی می‌ماند و عمل …. قطعات موتوری این دستگاه‌ها ممکن است از چین، ژاپن یا ترکیه یا امارت تهیه گردد اما در نهایت مرجع فروش معتبر و ضمانت کننده اطمینان خاطر را در کیفیت قطعه تضمین می‌نمایند. بهترین مسیر برای تهیه آن شرکت ارائه‌کننده آن لیفتراک می‌باشد.

نحوه انتخاب نوع مناسب دکل لیفتراک

اولین قدم برای تصمیم گیری در مورد انتخاب لوازم یدکی لیفتراک، دانستن زمینه فعالیت است. اینکه به کدام یک از قطعات لیفتراک بیشتر نیاز داریم به نوع پروژه ما و کاربری آن بستگی دارد. همچنین رعایت نکات ایمنی در کار نیز بر نگهداری و توجه به لوازم یدکی لیفتراک تاثیرگذار است. تامین قطعات لیفتراک یک امر تخصصی است و شرط لازمه آن داشتن آگاهی موثر از تمام لوازم لیفتراک است. لوازم جانبی و لوازم یدکی لیفتراک ممکن است از مکانیزمی تشکیل شده باشند که به طور دائم یا موقت به کریج متصل شوند تا به درگیری مناسب بار کمک کنند.

خانه / قطعات یدکی لیفتراک / قطعات یدکی لیفتراک سهند / بلبرینگ کامل دکل لیفتراک سهند-4تن

دسته بالابر به یک پمپ هوای الکتریکی در پایه لیفتراک متصل شده است. هنگامی که فن پشت رادیاتور قرار دارد و هوا را از سمت موتور به سمت رادیاتور و به بیرون منتقل می‌کند. نصب چراغ‌‌هایی که محدوده روشنایی بالایی و محدوده لیفتراک را مشخص می‌کننددر ایمنی کار با لیفتراک و عابران تاثیر بالایی دارد.

اصطلاحات دکل لیفتراک

از انواع دکل های لیفتراک بر اساس تعداد کشو می‌توان به دکلهای یک کشو، دو کشو، سه کشو و چهارکشو اشاره نمود. ساید شیفتر لیفتراک یا همان ساید شیفت لیفتراک به جک های هیدرولیکی گفته می‌شود که بر روی کفی ناخن های لیفتراک نصب شده و امکان جابجایی ناخن های لیفتراک را بدون دخالت دست و با اهرم نصب شده بر روی دستگاه فراهم می کند. به کمک این قطعه راننده می تواند بدون پیاده شدن و از طریق اهرم فاصله بین ناخن ها را با توجه به سایز پالت تنظیم نماید. اکسل لیفتراک قسمت مهمی از لیفتراک می‌باشد.اکسل لیفتراک یک میله استوانه‌ای است که به چرخ متصل می‌شود و به عنوان اهرم چرخشی،اجازه چرخش چرخ‌ها را می‌دهد و علاوه بر آن حرکت بار را آسان‌تر می‌کند. 4-دکل لیفتراک چهار مرحله ای که همانگونه که از نام آن مشخص است، این دکل لیفتراک پیچیده از چهار مجموعه ریل و زنجیر برای بارگیری و تخلیه بار استفاده می کنند. 2- دکل لیفتراک دو مرحله ای که معمولاً برای بارهایی انتخاب می شوند که لیفتراک قادر به قرار دادن آن در قفسه هایی با ارتفاع زیاد می باشد.

ترخیص اجزا و قطعات دکل لیفتراک از گمرک لوازم یدکی لیفتراک | توکو لیفتراک همانطور که پیش از این گفتیم دکل ها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند و قیمت هر یک از این دکل ها با یکدیگر تفاوت دارد زیرا کارایی آن ها با هم متفاوت بوده و هر کدام در شرایط خاصی قابل استفاده هستند. این ارتفاع را از بالای دکل (یا تکیه گاه بار) در حالی که دکل کاملاً کشیده است، اندازه گیری می کند. ☑️حتما با مجموعه تماس بگیرید یا از سایت دیدن کنید تا اطلاعات کاملتری دریافت کنید. با وجود اینکه دکل دو مرحله ای نیز محدودیت هایی دارد اما کارایی آن مناسب تر از دکل ساده است. این نوع دکل ها میزان بار مشخصی را در یک محیط کوتاه طی می کنند. این روزها لیفتراک نقش بسیار مهمی را در صنعت کشور ایفا می کند.

  • نکته قابل ذکر این است که هر قطعه ای برای هر دکلی مناسب نیست و باید متناسب با دستگاه خود قطعات دکل لیفتراک را خریداری کنید.
  • 1-دکل لیفتراک ساده که معمولاً این لیفتراک ها بارهای با مسافت های محدود را جابه جا می نمایند.
  • در قسمت‌های مختلف لیفتراک انواع فیلتر آلات استفاده می‌شوندکه قطعا به موقع آنها در عملکرد بهتر لیفتراک بسیار مهم می‌باشد.
  • صندلی لیفتراک‌ها اصولاً در دو مدل فنردار و ساده طراحی می‌شوند.