توستر خانه بوش لوازم خانگی بوش | سناپویان

در توستر های معمولی وقتی چند بار از توستر استفاده می شود نان ها در عملیات بعد نسبت به نان های قبلی به دلیل بالا رفتن دمای دستگاه بیشتر برشته می شود اما در توستر بوش با استفاده ویژگی Auto Heat به یک میزان برشته می شوند . بر روی پنل دستگاه در کنار ولوم چرخشی برای تنظیم حرارت در 6 درجه عملکردهای متنوعی برای این توستر در نظر گرفته شده است که شامل یخ زدایی، گرم کردن مجدد و عملکرد برشته کردن نان می باشد. قطعه فلزی مخصوصی بین دو جایگاه نان برای گرم کردن نان های گرد و بزرگ و گرم کردن مجدد نان در نظر گرفته شده است. این توستر دارای سیستم ایمنی می باشد و در صورت چسبیدن نان به داخل دستگاه توستر به طور خودکار خاموش می شود.

این توستر دارای تایمرهای است که به طور خودکار توستر را پس از مدت زمان مشخصی متوقف می‌کنند. توستر بوش 8611 به رنگ سفید می باشد که همانند مدل 8613 با استیل ترکیب شده است و مشخصاتی همانند مدل بالا را در بردارد و تنها تفاوت آن ها در رنگ این دو مدل است بنابراین شما عزیزان می توانید با توجه به سلیقه و ست رنگی منزل خود رنگ سفید یا مشکی آن را انتخاب نمایید. توجه کنید این دو مدل به دلیل ترکیب زیبایش با استیل امکان ست کردن آن را با فضاهای مختلف هر خانه ای هر چه ساده تر کرده است. تویتر بوش یکی از لوازم خانگی مفید در هر آشپزخانه مجهزی ضروری است و اگر به دنبال یک توستر جدید هستید و بهتره است که توستر بوش را خریداری کنید زیرا کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد این توستر را می‌توانید به صورت اینترنتی خریداری کنید و از آن نهایت لذت را ببرید.

  • فروشگاه اینترنتی آنتیک کالا ، بهترین مقصد برای خرید اینترنتی شما در ایران است.
  • قطعه فلزی مخصوصی بین دو جایگاه نان برای گرم کردن نان های گرد و بزرگ و گرم کردن مجدد نان در نظر گرفته شده است.
  • در کنار این دستگاه نیز شما امکان تنظیم درجه تست و استفاده از حالت یخ زدایی را در دسترس دارید و می توانید این مدل را با تضمین تست، گرم کردن نان و یخ زادیی بسیار با کیفیت و آنچه درخور برند بوش است را در اختیار داشته باشید.
  • وجود پایه گرم کردن نان در توستر بوش TAT4P420 از دیگر ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد.
  • این مدل با ترکیب زیبای استیل و مشکی تولید شده است که این مدل نیز با مشخصات یکسانی با مدل TAT6A113 و TAT6A111 می باشد و تنها تفاوت این مدل با دو مدل دیگر در رنگ آن است.
توستر خانه بوش لوازم خانگی بوش | سناپویان برخی از مدل های توستر بوش دارای نمایشگر می باشند که وجود این نمایشگر ها توانست به سهولت هر چه بیشتر نسبت به استفاده از این دستگاه ها کمک نماید. در نتیجه وجود این نمایشگر ها را می توان مزیتی در این توستر ها دانست وجود این نمایشگر ها را در لوازم دیگر بوش مانند ماشین ظرفشویی بوش شاهد هستیم . وجود قابلیتی که بتوان از آن برای استفاده از نان های یخ زده ی موجود در یخچال و فریزر بهره برد را سیستم یخ زدا می نامیم که در مدل های مختلف توستر بوش وجود دارد و وجود این سیستم توانسته به افراد کمک نماید تا صبح ها راحت تر به آماده سازی صبحانه برای خود و خانواده ی خود بپردازند . برخی از ویتامین ها هنگام پختن غذا در توستر نسبت به زمانی که در فر معمولی پخته می‌شوند حفظ می‌شوند، زیرا زمان پخت طولانی‌تر مواد مغذی مفید موجود در غذا را از بین می برد. توستر‌های بوش فقط از الکتریسیته استفاده می‌کنند، نه گاز، زغال، چوب یا روغن که ردپای کربن آن‌ها را کاهش می‌دهد و آلودگی فراتر از آنچه در تولید برق ایجاد می‌شود از بین می‌برد. موجودات خطرناک زمان کمتری برای رشد در غذاهایی که در توستر پخته می‌شوند دارند، زیرا غذا به سرعت به دمای بالایی رسیده و می‌توان بلافاصله آن را سرو کرد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های فروشگاه ما باخبر شوید:

جهت عضویت در خبرنامه پیامکی و آگاه شدن از تخفیفات شماره همراه خود را وارد کنید. چنانچه برای سرچ آمازون یا ایبی با مشکل مواجه شدید با واتساپ سایت در تماس باشید. همچنین برای مشاهده‌ راهنمای خرید از سایت آمازون و ایبی می‌توانید به قوانین مراجعه بفرمایید. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

این دو بخش برای تنظیم سطح تشعشعات توستر مورد نیاز برای پختن غذا استفاده می‌شود. تشعشعات توستر بوش ایجاد شده در مگنترون از طریق یک دستگاه راهنمای موج که در بالای حفره اجاق قرار دارد که غذا در آن قرار دارد حرکت می‌کند. تشعشعات توستر از یک تیغه همزن گردان عبور می‌کند باعث گرم شدن غذا یا پخت آن می‌شود.

توستر بوش آلمان با قیمت عالی + گارانتی معتبر