دوره آموزش کاشت ناخن از صفر تا صد مدرک فنی حرفه ای-به ماتیک

در کاشت ناخن، موادگیری مهم‌ترین بخش ترمیم یا کاشت است و نیاز به تمرین بسیار دارد. روش‌های مختلفی از قبیل کاشت ناخن فرنچ، هلویی، بی‌بی بومر و … برای کاشت ناخن پودری وجود دارد که همه آن‌ها در دودسته اصلی پوشاننده و شفاف قرار می‌گیرند. سپس در آخر ژلیش ناخن یا برق ناخن و یا طراحی موردنظر را روی ناخن کاشته شده انجام دهید.

استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است چون مانع آنها می‌شود. این ناخن‌های مصنوعی در اندازه‌های گوناگون و در رنگ‌های طبیعی و متنوعی موجود می‌باشند. برای عمل کاشت ناخن می‌بایست موارد زیادی را رعایت کرد، ابزار و مواد کاشت ناخن را شناخت و در صورت تصمیم برای انجام، این کار را زیر نظر متخصصین این انجام داد. خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌های‌شان و برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند. مهم نیست به چه دلیل و با چه انگیزه‌ای کاشت ناخن را انتخاب می‌کنید؛ مهم این است که با واقعیت‌ها و عوارض کاشت ناخن آشنا شوید. در ادامه انواع کاشت ناخن طبیعی شامل کاشت ناخن با پودر، کاشت ناخن با ژل، و کاشت ناخن با قالب را تشریح و مقایسه می‌کنیم.

  • ابتدا دستان خود را بشویید و با مواد ضدعفونی‌کننده تمیز کنید.
  • به علت استحکام زیاد این روش احتمال هواگیری زیر آن و ترک برداشتن خیلی کم است.
  • با رشد ناخن، کاشت نیز به سمت بالا حرکت می­کند و باعث از دست رفتن زیبایی ناخن می­شود.
  • برای خراش دادن سطح ناخن از سوهان دستی نرم استفاده کنید و دقت کنید صدف ناخن را نازک نکنید.

علاقه اگر داری شروع کنی یکم پشت کار بذار براش و بدون که هیچ اتفاق بدی نمیفته. حتما بسیاری از شما از اقوام و آشنایان خود که در خارج از کشور زندگی می کنند شنیده اید که مجله خبری آرایشی خدمات آرایشگری در خارج از ایران به شدت گران می باشند. جامعه سلامت پایگاهی از مطالب مفید است که با نگاه به نیاز مخاطبین تولید و یا از منابع معتبر گردآوری شده‌اند.

برای هوا نگرفتن باید بر روی ناخن ها در آخر سوهان کشی دقیقی با زاویه 45 درجه انجام شود. کاشت ناخن زیبایی زیادی را به دستان شما هدیه می کند و برای افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند مناسب است. در این روش پس از انجام شدن کامل کار کاشت ناخن ها از یک رنگ پایه برای ناخن ها استفاده می شود و پودر های کروم را بر روی ناخن ها می مالند سپس از لایه ای محافظ استفاده کرده و پودرهای اضافی را پاک می کنند. کاشت ناخن قالبی برای افرادی که ناخن های پراکنده و یک شکل ندارند ، مناسب نیست زیرا در این نوع کاشت ناخن باید تمام ناخن های دو دست یک شکل باشند .

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید. نزدیک شدن ناخن های کاشته شده به آتش و حرارت زیاد، این امکان را می­دهد که کاشت آب شود پس، از نزدیک کردن ناخن به حرارت زیاد جلوگیری کنید. حدالامکان در محیط هایی شنا کنید که از نظر بهداشتی مشکلی نداشته باشند.

آموزش کاشت پلی ژل با قالب

در این مقاله، انواع کاشت، مزیت‌ها و عوارض آن‌ها را مرور می‌کنیم. اکنون که اطلاعات کامل و کافی درباره انواع کاشت ناخن دارید و با مزایا و معایب آن‌ها آشنا هستید، می‌توانید مناسب‌ترین و بهترین روش کاشت ناخن را برای خود انتخاب کنید. کاشت ناخن ژله‌ای نسبت به کاشت ناخن پودری زمان کمتری می‌برد و نیاز کمتری به ترمیم دارد.

طرح های بیبی بومر جز طرح هایی از ناخن است که ترکیب رنگی آن حدودا دو سوم ناخن به رنگ هلویی یا صورتی است و یک سوم دیگر آن به رنگ کاراملی می باشد که تا قسمت سفید ناخن ادامه می یابد. مانند هر روش کاشت ناخن دیگری ابتدا باید مانیکور را انجام دهید. در مقاله گام‌های انجام مانیکور به طور مفصل روش انجام مانیکور را توضیح داده‌ایم که می‌توانید از آن بهره ببرید. با استفاده از سوهان روی ناخن خراش‌های کوچک ایجاد کنید توجه کنید که در این مرحله خیلی عمیق سوهان کشی نکنید تا به صفحه ناخن آسیبی وارد نشود. سپس لایه نازکی از پرایمر را روی سطح ناخن قرار داده تا برای گذاشتن ژل آماده شود. کاشت ناخن اکرلیک یکی از قدیمی‎ترین و محبوب‎ترین روش‌های بلندتر کردن ناخن‎ها می‌باشد.

کاشت ناخن ژله ای یا همان ژلیش که در آن یک لایه ای از ژل شفاف و زخیم بر روی ناخن های طبیعی شما قرار داده میشود و سپس فرم داده میشود. از آنجایی که فرد مسلمان برای انجام بسیاری از واجبات دینی نیاز به وضو و غسل دارد، لازم است بداند که از نظر مراجع تقلید وضو و غسل با ناخن‌‌های کاشته شده، چون مانع رسیدن آب به عضو می‌شود باطل است. البته در این زمینه احکامی مانند وضوی جَبیره‌ای وجود دارد که هر فرد مسلمان با توجه به مرجع تقلید خود می‌تواند از آن‌ها پیروی کند. با جستجو در اینترنت می‌توانید به احکام مراجع تقلید مختلف دسترسی داشته باشید. وقتی موضوع صحبت درباره عوارض کاشت ناخن باشد، احتمالا شما از داشتن عوارض این کار خیلی هم متعجب نخواهید شد. زیرا همانطور که می‌دانید تمام کارهایی که با آنها به صورت مصنوعی قصد تقویت یا زیباتر شدن داریم، در کنار فوایدشان عوارض و مضراتی هم خواهند داشت.

شناخت ابزار و مواد کاشت ناخن