وکیل مالیاتی بصورت تخصصی و حرفه ای- هزینه یک مشاور خوب مالیات خلیلیان | تکس مپ

وکیل مالیاتی بصورت تخصصی و حرفه ای- هزینه یک مشاور خوب مالیات خلیلیان | تکس مپ

وکیل های مالیاتی تمام اظهارنامه های مالیاتی و محاسبات را طبق استاندارد های حسابداری، حسابرسی، قانون مالیاتی و … به مسئولین مالیاتی اثبات می نمایید و از جرائم سنگین مالیاتی جلوگیری می کنند و تا لحظه گرفتن برگه قطعی در کنار موکل خود حضور خواهند داشت. موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا ، وکلای متخصص در این زمینه را به شما معرفی می کند که پرونده شما را بررسی نموده وبهترین راهکار را به شما ارائه می دهند . ۵- هر شخص که غیر ایرانی می باشد چه حقیقی ، چه حقوقی ، برای درآمدهایی که در داخل ایران کسب می نمایند ، از جمله مشمولین مالیات تعیین شده توسط قانون خواهد شد . ۴- هر شخص حقوقی ایرانی هم در مورد درآمدهای داخل و خارج از ایران می بایست مالیات را پرداخت نماید زیرا موظف به پرداخت مالیات به دلیل ایجاد شغل و شاغل بودن در شغل مذکور می باشد . ۱- تمامی مالکین حقیقی یا حقوقی در ایران دارای ملک هستند و می بایست در خصوص این دارایی و ملک مبلغی را تحت عنوان مالیات بپردازند . در این نوع مالیات زمانی که یک شخص حقیقی برای اشخاص حقوقی یا حقیقی دیگری کار می کند و در آمد کسب می کند مالیات به حقوق و در آمد او تعلق می گیرد که برعهده ی کارفرما می باشد اما در واقع برخی از کار فرمایان این مبلغ را از حقوق کارگر یا کارمند کسر می کنند و به دولت پرداخت می نمایند .

راهنمای جامع تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی

خواه شما یک مالیات دهنده فردی باشید یا نماینده یک شرکت بزرگ، دسترسی به راهنمایی های قانونی متخصص می تواند به اطمینان از انطباق با تمام مقررات مربوطه کمک کند و در عین حال مسئولیت کلی شما را به حداقل برساند. وقتی نوبت به یافتن بهترین وکیل مالیاتی در تهران می رسد، چند ویژگی کلیدی وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید. شما فردی را می خواهید که قبلاً روی موارد مشابه کار کرده باشد و بتواند دانش خود را در موقعیت شما اعمال کند. برای این منظور وکیل مالیاتی تضمینی باید دارای فن بیان بسیار قوی بوده و در عرصه های محاسبه مالیاتی با توجه به حقوق و درامد و همچنین نحوه اعتراض به آرا هیئت های تشخیص و شورای عالی مالیاتی دارای تجربه کافی باشد. مجموعه پارستکس توانسته است به کلیه موکلین خود چه به صورت اشخاص حقیقی و چه اشخاص حقوقی، در رفع مشکلات مالیاتی پیش آمده، کمک کند. سراغ وکلای مالیاتی با تجربه بروید، زیرا یک وکیل با تجربه برای مجموعه‌های زیادی کار کرده است، بنابراین با این تجربه می‌تواند به راحتی از پس امور مالیاتی شما برآید و مشکلات شما را حل و فصل کند.

توافق بین شما ووکیل مالیاتیدر ابتدای کار مشخص می کند که چه قدر باید بهوکیل مالیاتیخود بپردازید. هزینه وکیل مالیاتی به موارد زیادی بستگی دارد مواردی همچون رزومه و سابقه وکیل مالیات، میزان جم کار، مبلغ فروش، تعداد اسناد حسابداری ، بعد مصافت و … در میزان مبلغ حق الزحمه خدمات وکیل مالیات تاثیر گذار می باشد. زمانی که مودیان مالیاتی چه اشخاص حقیقی و چه حقوقی از مالیات وضع شده برای خود و موسسه گله مند هستند و شاکی هستند می توانند با مراجعه به وکیل مالیاتی برای رفع مشکل ایجاد شده در زمینه مالیات وضع شده اقدام نمایند. وکیل خانواده در جرایم مالیاتی باید در شناسایی و حفاظت از سلامت مالی خانواده و مشاوره در مسائل مالی کمک کند. برای رسیدن به این هدف، وکیل خانواده می‌تواند از راهکارهایی استفاده کند که در ادامه توضیح داده می‌شود. معمولاً بهترین زمان برای ارائه اظهارنامه های مالیاتی سه ماه بعد از پایان سال مالیاتی برای اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی می توانند تا ۴ ماه پس از پایان سال مالی اظهارنامه خود را تقدیم کنند.

وکیل مالیاتی پرونده های مالیاتی را اسان می کند.

اگر نسبت به مبلغ تعیین شده توسط ممیز اداره دارایی اعتراض داشته باشد با اعتراض به برگه تشخیص ، پرونده حسب مورد به هیات حل اختلاف مالیاتی بدوی و یا تجدیدنظر ارسال می گردد . بدیهی است دفاع در هیات های حل اختلاف مالیاتی بدوی و یا تجدیدنظر ، امری تخصصی و نیازمند دانش حقوقی و مالیاتی می باشد . لذا توصیه می گردد در صورت عدم توافق با ممیز و تمایل به اعتراض به برگه تشخیص ، حتما ً از قبل با وکیل مالیاتی مشاوره تخصصی نمائید و در صورت نیاز ، با تفویض وکالت به وکیل مالیاتی ، از تجربه و دانش تخصصی وکیل مالیاتی بهرمند گردید .

تا از بهترین وکیل رامسر ⚖️【سال1402】

همچنین وراث متوفی ممکن است تقسیم ترکه و پرداخت مالیات بر ارث را به وکیل دادگستری بسپارند. چنانچه همه ورثه متوفی به وکیل دادگستری در زمینه تقسیم ترکه وکالت دهند، وکیل می تواند به شورای حل اختلاف مراجعه کرده و درخواست صدور گواهی انحصار وکالت را طرح نماید. پس از محاسبه و پرداخت مالیات بر ارث و سایر دیون متوفی، وکیل ماترک را میان وراث تقسیم می نماید. اطلاع از قوانین و بندهای حقوقی مربوط به بخش‌های مالیاتی به وکیل مالیاتی شما کمک می‌کند تا در جلسات دفاعیه از آن بندها و قوانین به نفع شما استفاده کند و جلسه را به سمتی پیش ببرد که مالیات کاهش یابد. وکیل مالیاتی باید با تمام تلاش به دنبال پرونده مجموعه یا فرد موکل خود در اداره مالیات و یا در مراحل بالاتر در دیوان عدالت اداری باشد و بتواند با تلاش زیاد و به کمک تجربه و علم خود در زمینه مالیات، امور را به سمتی پیش ببرند که در نهایت به نفع موکل خود باشد و در واقع از حقوق موکل خود به خوبی دفاع کند. جناب آقای محمد حسین عندلیبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر تهران می باشند که وی عضو کانون وکلای مرکز می باشند.

  • پیش بینی هایی که برای اخذ مالیات مستقیم و غیرمستقیم شده است؛ مطابق آخرین قوانین و احکام مالیات های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده می باشد.
  • فردی است که بر قانون مالیات ، بخش نامه ها، آیین نامه ها و… اشراف کامل دارد و می تواند مشاوره های دقیق و صحیحی در باب نحوه صحیح پر کردن اظهارنامه های مالیاتی و معافیت هایی که ضابطه برای مودیان در عقیده گرفته است عرضه دهد.
  • شخصی که به عنوان وکیل از دانشگاه ها فارغ التحصیل می شود، اطلاعات تئوری و عملی فراوانی دارد.
  • علاوه بر این، وکیلان مالیات تخصصی با اطلاعات به‌روز از مقررات مالیاتی، به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا هزینه‌های مالیاتی خود را کاهش دهند و بهینه‌سازی مالیاتی صحیحی را اجرا کنند.
  • همچنین دادراه امکان ثبت پرسش‌های مردم، ثبت درخواست آن‌ها برای استفاده از خدمات وکلا، حقوقدانان، کارشناسان و مشاوران و ثبت درخواست گرفتن وکیل یا مشاور را فراهم می‌آورد و این سوالات و درخواست‌ها را در معرض دید وکلا، حقوقدانان، کارشناسان و مشاوران قرار می‌دهد تا به صلاحدید خود به این درخواست‌ها و سوالات پاسخ دهند.
  • مالیاتی که از خرید و فروش الکل طبی و صنعتی از تولیدکنندگان و فروشندگان این محصول دریافت می‌شود.