#1 کاشت ناخن ، مزایا و معایب سالن زیبایی نیلسا-به ماتیک

قابل ذکر است که در این روش از اکستنشن ناخن هر چقد که ناخن‌های بلندتری بخواهید باید مواد اکرلیک ضخیم‌تر باشد. استفاده از اکرلیک در برخی از سالن‌های زیبایی خطرناک تلقی می‎شود زیرا حاوی ماده شیمیایی MMA (متیل متاکریلات) است. در این روش با لاک ناخن یا استیکر برای طراحی ناخن استفاده می کنند. کاشت ناخن موقت یا تیپ گذاری را می توانید در خانه به راحتی انجام دهید. ابتدا ناخن خود را مرتب کنید و در صورت نیاز سوهان بکشید.

کاشت ناخن به روش فیبر یا گیاهی

همچنین این روش کاشت مناسب افرادی که مشکل جویدن ناخن دارند است. متریال استفاده شده در آن کاملاً بی‌مزه است و به‌راحتی کنده نمی‌شود. در اینجا می‌خواهیم توضیح دهیم که چرا مجله خبری آرایشی پودری بهترین روش کاشت ناخن است.

  • کاشت ناخن ژله‌ای هم مانند کاشت ناخن پودری انجام می‌شود با این تفاوت که بعد از ژل گذاشتن ناخن‌ها در دستگاه UV قرار داده می‌شوند تا مواد کاشت خشک شود.
  • مواد جليش رنگي بوده و رنگ مورد نظر ناخن ها در ابتداي کار انتخاب مي شود .
  • برای عده ای از بانوان که در کاشتن ناخن تردید دارند، سوالاتی نظیر صحیح بودن غسل و وضو و هم چنین صحت انجام این عمل از نظر فقهی وجود دارد.
  • از تیپ برای بلند کردن قد ناخن در کاشت ناخن استفاده می شود.
  • این نوع کاشت را می‌توان روی انگشت‌های استاندارد کار کرد.
  • از آنجایی که فرم و جنس ناخن های ذاتی خودمان دست ما نیست ،میتوانیم هر فرمی که دلخواه خود ماست به دست هامان زیبایی را هدیه بدهیم.
سعی کنید تاحدامکان قالب را فیکس و یا حتی کوچک‌تر انتخاب کنید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که آموزش کاشت ناخن باید به شکل اصولی و توسط مربی های با تجربه انجام گیرد. همچنین مهمترین اصل در این حرفه دقت و حوصله است تا بتوان نتیجه دلخواه را کسب نمود. هر چقدر توانایی بیشتری در این زمینه داشته باشید، موفق تر خواهید بود.

اطلاعیه آموزش و پرورش درباره غیرحضوری شدن مدارس  (۹۳ نظر)

اگر شما طرفدار طراحی ناخن ها رنگی هستید می توانید رنگ های مورد علاقه خود را با یک دیگر ترکیب کرده و به شکل ستاره ناخن ها را طراحی نمایید. طراحی رنگارنگ ناخن ها در فصل تابستان بسیار مورد علاقه دختران قرار می گیرد. با توجه به اینکه حوزه کار ناخن خوب است و مشتریان بسیاری دارد فرصت مناسبی است که کسب و کار خود را در زمینه کاشت ناخن به راه بیندازید.

دلیل این مساله رشد و تکثیر قارچ های میکروسکوپی است که از کراتین تغذیه می کنند. کراتین بخش سخت ناخن است، اما به دنبال کاشت مرتب ناخن و استفاده از چسب کراتین نازک و ضعیف می شود و مقاومت خود را در برابر قارچ ها از دست می دهد. عفونت قارچی ناخن به شدت واگیردار است و از یک نقطه از بدن به سرعت منتقل می شود و می تواند پوست مو را هم درگیر کند. حتی این احتمال وجود دارد که این عفونت اطرافیان فرد را هم درگیر کند. راه‌های درمان بستگی به نوع آسیبی دارد که به ناخن‌ها وارد می‌شود. اگر ناخن‌ها عفونت کنند با آنتی‌بیوتیک‌ها و موارد لازم درمان صورت می‌گیرد.

آموزش کاشت ناخن هلویی